SLAVLJE BRĐANKE NA KRAJU ŠAMPIONATA(izvor Alpress)

U poslednjem kolu Regionalne lige – Sever, futsaleri Brđanke bez ikakvih problema savladali su „fenjerdžiju”, ekipu Temnića iz Varvarina, sa 6:2. Šampionsku titulu i plasman u viši rang izborila je Jagodina sa 37 bodova, dok je Brđanka zarvšila prvenstvo na trećoj poziciji sa 32 boda.

Meč protiv Varvarinaca je bio prilika da odgovarajućunu minutažu dobiju i mlađi igrači koji će, po rečima predsednika kluba Milana Đorđevića, od naredne jeseni činiti ekipu Brđanke koja će se takmičiti u odgovarajućoj ligi Fudbalskog saveza RIS-a.

Epitet najboljeg aktera utakmice poneo je Jovan Milošević koji je postigao tri gola.

BRĐANKA – TEMNIĆ 6:2 (2:1)

Hala sportova, Aleksinac. Gledalaca: oko 20. Sudije: Nemanja Marković (Sokobanja), Nenad Stefanović (Bor). Strelci: 1:0 J. Milošević u 8, 1:1 Janković u 11, 2:1 Pendo u 13, 3:1 J. Milošević u 22, 4:1 J. Milošević u 27, 5:1 Stevanović (iz penala) u 36, 6:1 Đorđević u 38, 6:2 Simonovć u 38. minutu. Žuti karton: Plužnikov (Temnić).

BRĐANKA: PETKOVIĆ, J. MILOŠEVIĆ, GOJKOVIĆ, STOJANOVIĆ, PENDO, Đorđević, Đošev, Stevanović, Aleksić, Pejković.

TEMNIĆ: PLUŽNIKOV, ČUKIĆ, SIMONOVIĆ, JOVANOVIĆ, MILENKOVIĆ, Janković, N. Milošević, Todorović.